The Sandbox

The Sandbox бағасы

sand

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Төмен
$--
Жоғары
$--
Жүктелуде...
Соңғы жаңартылған уақыты: 21 қыр 2026 10:20:40 (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Баға статистикасы

Нарық капит.
--
24 сағаттық көлем
34.52M
Тарихи максимум
--
Айналымдағы мөлшер
2.94B

SAND нақты уақыттағы бағаның қысқаша мазмұны

21 қыр 2026, SAND уақытындағы жағдай бойынша, $117.71M жалпы нарықтық капитализациясы. Ол соңғы 24 сағаттағы -1.22% өзгерісті білдіреді. SAND ағымдағы бағасы — $0.04007542, ал 24 сағаттық сауда көлемі $34.52M деңгейінде. SAND айналымдағы мөлшері — 2.94B, ең көп мөлшері — 3.00B. Нарықтық капитализация бойынша SAND криптовалютасы барлық криптовалюталардың арасында 258 орнында. Соңғы 24 сағат ішінде SAND криптовалютасы $0.04098069 ең жоғары деңгейіне және $0.03890774 ең төмен деңгейіне жетті.

Ең жоғары баға және күні25 қар 2021 күнгі $8.40
Ең төменгі баға және күні4 қар 2020 күнгі $0.02897764

The Sandboxжаңалықтары

21 қыр 2026 10:03(UTC)Пессимистік

Invesco Asset Management: Bank of Japan may raise interest rates by 25 basis points in December

21 қыр 2026 09:12(UTC)Пессимистік

Japanese Yen bulls seem hesitant amid BoJ's dovish rate hike as Fed bets support USD

21 қыр 2026 09:11(UTC)Пессимистік

SoSo Macro | Trump-Xi Talks Set for September 24; Trump Says Major Decision on Iran Is Coming

21 қыр 2026 09:03(UTC)Пессимистік

Euro edges higher above 1.1450 despite Fed hawkish stance

SAND(The Sandbox) туралы жиі қойылатын сұрақтар

  • 21 қыр 2026 уақытындағы жағдай бойынша, The Sandbox (SAND) ағымдағы сауда бағасы: $0.04007542. Өткен 24 сағатта баға $0.03890774 минимумы және $0.04098069 максимумы ауқымында болды. Сауда көлемі $34.52M болды. Жалпы нарық капитализациясы: $117.71M. Бұл оны басқа криптовалюталардың арасында №258 орынға қояды.

Жауапкершіліктен бас тарту

Bybit-те криптовалюталарға инвестициялар, соның ішінде, және басқа сандық активтерді сатып алу айтарлықтай нарықтық тәуекелді қамтиды. Егер сіз іздеп жатқан сандық актив қазіргі уақытта Bybit-те қолжетімді болмаса, ол болашақта қолжетімді болуы мүмкін. Bybit ешқандай инвестициялық нәтижелерге жауапты емес. Бағалар туралы ақпарат және осында берілген басқа деректер жалпыға қолжетімді дереккөздерден алынған және тек ақпараттық мақсатта берілген. Бұл мазмұн қаржылық кеңес немесе кез келген сандық активті сатып алу, сату немесе ұстау туралы ұсыныс болып табылмайды. Сандық активтермен сауда жасамай тұрып немесе оларды ұстамай тұрып инвесторлар өздерінің қаржылық жағдайын және тәуекелге төзімділігін мұқият бағалауы әрі қажет болса, білікті заң, салық немесе инвестиция жөніндегі мамандармен кеңесуі керек. Қосымша ақпарат алу үшін Bybit қызмет көрсету шарттарын қараңыз.

Баға тарихы (USD)

Бүгін-1.21%
7 күн+13.15%
14 күн+0.68%
30 күн-13.52%

Бүгін The Sandbox (SAND) туралы не ойлайсыз?

Ескерту: Ақпарат тек анықтама үшін берілген.

The Sandbox Ресурстар

Веб-сайт
Қауымдастық
/price/svg/twitter.svg/price/svg/facebook.svg