Bitci Bonk

Bitci Bonk бағасы

bbk

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Төмен
$--
Жоғары
$--
Жүктелуде...
Соңғы жаңартылған уақыты: 26 там 2026 00:39:40 (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Баға статистикасы

Нарық капит.
--
24 сағаттық көлем
15.01K
Тарихи максимум
--
Айналымдағы мөлшер
777.78M

BBK нақты уақыттағы бағаның қысқаша мазмұны

26 там 2026, BBK уақытындағы жағдай бойынша, $315.02K жалпы нарықтық капитализациясы. Ол соңғы 24 сағаттағы +0.51% өзгерісті білдіреді. BBK ағымдағы бағасы — $0.00040278, ал 24 сағаттық сауда көлемі $15.01K деңгейінде. BBK айналымдағы мөлшері — 777.78M, ең көп мөлшері — 777.78M. Нарықтық капитализация бойынша BBK криптовалютасы барлық криптовалюталардың арасында 4040 орнында. Соңғы 24 сағат ішінде BBK криптовалютасы $0.00040588 ең жоғары деңгейіне және $0.0004026 ең төмен деңгейіне жетті.

Ең жоғары баға және күні24 қыр 2025 күнгі $0.00059045
Ең төменгі баға және күні21 нау 2025 күнгі $0.00000664

Bitci Bonkжаңалықтары

25 там 2026 23:22(UTC)Бейтарап

Federal Reserve's Collins: Currently supports standing pat, but will raise rates soon if inflation does not improve

25 там 2026 23:06(UTC)Пессимистік

US rates need to rise soon absent evidence of ongoing drop in inflation, Fed's Collins says

25 там 2026 22:21(UTC)Пессимистік

Federal Reserve's Collins: It is appropriate to raise interest rates 'as soon as possible' without evidence of a sustained decline in inflation

25 там 2026 22:18(UTC)Бейтарап

US Dollar: Credibility risks for USD – TD Securities

BBK(Bitci Bonk) туралы жиі қойылатын сұрақтар

  • 26 там 2026 уақытындағы жағдай бойынша, Bitci Bonk (BBK) ағымдағы сауда бағасы: $0.00040278. Өткен 24 сағатта баға $0.0004026 минимумы және $0.00040588 максимумы ауқымында болды. Сауда көлемі $15.01K болды. Жалпы нарық капитализациясы: $315.02K. Бұл оны басқа криптовалюталардың арасында №4040 орынға қояды.

Жауапкершіліктен бас тарту

Bybit-те криптовалюталарға инвестициялар, соның ішінде, және басқа сандық активтерді сатып алу айтарлықтай нарықтық тәуекелді қамтиды. Егер сіз іздеп жатқан сандық актив қазіргі уақытта Bybit-те қолжетімді болмаса, ол болашақта қолжетімді болуы мүмкін. Bybit ешқандай инвестициялық нәтижелерге жауапты емес. Бағалар туралы ақпарат және осында берілген басқа деректер жалпыға қолжетімді дереккөздерден алынған және тек ақпараттық мақсатта берілген. Бұл мазмұн қаржылық кеңес немесе кез келген сандық активті сатып алу, сату немесе ұстау туралы ұсыныс болып табылмайды. Сандық активтермен сауда жасамай тұрып немесе оларды ұстамай тұрып инвесторлар өздерінің қаржылық жағдайын және тәуекелге төзімділігін мұқият бағалауы әрі қажет болса, білікті заң, салық немесе инвестиция жөніндегі мамандармен кеңесуі керек. Қосымша ақпарат алу үшін Bybit қызмет көрсету шарттарын қараңыз.

Баға тарихы (USD)

Бүгін-0.05%
7 күн+0.15%
14 күн+0.94%
30 күн+16.02%

Бүгін Bitci Bonk (BBK) туралы не ойлайсыз?

Ескерту: Ақпарат тек анықтама үшін берілген.

Bitci Bonk Ресурстар

Веб-сайт
Қауымдастық
/price/svg/twitter.svg