Bitcoin on Base

Bitcoin on Base бағасы

btcb

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Төмен
$--
Жоғары
$--
Жүктелуде...
Соңғы жаңартылған уақыты: 26 там 2026 01:22:40 (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Баға статистикасы

Нарық капит.
--
24 сағаттық көлем
1.45K
Тарихи максимум
--
Айналымдағы мөлшер
15.62M

BTCB нақты уақыттағы бағаның қысқаша мазмұны

26 там 2026, BTCB уақытындағы жағдай бойынша, $1.01M жалпы нарықтық капитализациясы. Ол соңғы 24 сағаттағы -0.20% өзгерісті білдіреді. BTCB ағымдағы бағасы — $0.064151, ал 24 сағаттық сауда көлемі $1.45K деңгейінде. BTCB айналымдағы мөлшері — 15.62M, ең көп мөлшері — 21.00M. Нарықтық капитализация бойынша BTCB криптовалютасы барлық криптовалюталардың арасында 2855 орнында. Соңғы 24 сағат ішінде BTCB криптовалютасы $0.068041 ең жоғары деңгейіне және $0.063344 ең төмен деңгейіне жетті.

Ең жоғары баға және күні18 жел 2024 күнгі $0.977888
Ең төменгі баға және күні5 шіл 2026 күнгі $0.03940251

Bitcoin on Baseжаңалықтары

25 там 2026 23:22(UTC)Бейтарап

Federal Reserve's Collins: Currently supports standing pat, but will raise rates soon if inflation does not improve

25 там 2026 23:06(UTC)Пессимистік

US rates need to rise soon absent evidence of ongoing drop in inflation, Fed's Collins says

25 там 2026 22:21(UTC)Пессимистік

Federal Reserve's Collins: It is appropriate to raise interest rates 'as soon as possible' without evidence of a sustained decline in inflation

25 там 2026 22:18(UTC)Бейтарап

US Dollar: Credibility risks for USD – TD Securities

BTCB(Bitcoin on Base) туралы жиі қойылатын сұрақтар

  • 26 там 2026 уақытындағы жағдай бойынша, Bitcoin on Base (BTCB) ағымдағы сауда бағасы: $0.064151. Өткен 24 сағатта баға $0.063344 минимумы және $0.068041 максимумы ауқымында болды. Сауда көлемі $1.45K болды. Жалпы нарық капитализациясы: $1.01M. Бұл оны басқа криптовалюталардың арасында №2855 орынға қояды.

Жауапкершіліктен бас тарту

Bybit-те криптовалюталарға инвестициялар, соның ішінде, және басқа сандық активтерді сатып алу айтарлықтай нарықтық тәуекелді қамтиды. Егер сіз іздеп жатқан сандық актив қазіргі уақытта Bybit-те қолжетімді болмаса, ол болашақта қолжетімді болуы мүмкін. Bybit ешқандай инвестициялық нәтижелерге жауапты емес. Бағалар туралы ақпарат және осында берілген басқа деректер жалпыға қолжетімді дереккөздерден алынған және тек ақпараттық мақсатта берілген. Бұл мазмұн қаржылық кеңес немесе кез келген сандық активті сатып алу, сату немесе ұстау туралы ұсыныс болып табылмайды. Сандық активтермен сауда жасамай тұрып немесе оларды ұстамай тұрып инвесторлар өздерінің қаржылық жағдайын және тәуекелге төзімділігін мұқият бағалауы әрі қажет болса, білікті заң, салық немесе инвестиция жөніндегі мамандармен кеңесуі керек. Қосымша ақпарат алу үшін Bybit қызмет көрсету шарттарын қараңыз.

Баға тарихы (USD)

Бүгін-0.66%
7 күн+19.66%
14 күн+15.34%
30 күн+14.10%

Бүгін Bitcoin on Base (BTCB) туралы не ойлайсыз?

Ескерту: Ақпарат тек анықтама үшін берілген.

Bitcoin on Base Ресурстар

Веб-сайт
Қауымдастық
/price/svg/twitter.svg