CeramicLiberty.com

CeramicLiberty.com бағасы

cl8y

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Төмен
$--
Жоғары
$--
Жүктелуде...
Соңғы жаңартылған уақыты: 26 там 2026 00:44:40 (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Баға статистикасы

Нарық капит.
--
24 сағаттық көлем
67.02
Тарихи максимум
--
Айналымдағы мөлшер
2.86M

CL8Y нақты уақыттағы бағаның қысқаша мазмұны

26 там 2026, CL8Y уақытындағы жағдай бойынша, $1.56M жалпы нарықтық капитализациясы. Ол соңғы 24 сағаттағы -0.94% өзгерісті білдіреді. CL8Y ағымдағы бағасы — $0.546795, ал 24 сағаттық сауда көлемі $67.02 деңгейінде. CL8Y айналымдағы мөлшері — 2.86M, ең көп мөлшері — 2.88M. Нарықтық капитализация бойынша CL8Y криптовалютасы барлық криптовалюталардың арасында 2484 орнында. Соңғы 24 сағат ішінде CL8Y криптовалютасы $0.560418 ең жоғары деңгейіне және $0.540093 ең төмен деңгейіне жетті.

Ең жоғары баға және күні2 қар 2025 күнгі $1.34
Ең төменгі баға және күні19 мау 2025 күнгі $0.111251

CeramicLiberty.comжаңалықтары

25 там 2026 23:22(UTC)Бейтарап

Federal Reserve's Collins: Currently supports standing pat, but will raise rates soon if inflation does not improve

25 там 2026 23:06(UTC)Пессимистік

US rates need to rise soon absent evidence of ongoing drop in inflation, Fed's Collins says

25 там 2026 22:21(UTC)Пессимистік

Federal Reserve's Collins: It is appropriate to raise interest rates 'as soon as possible' without evidence of a sustained decline in inflation

25 там 2026 22:18(UTC)Бейтарап

US Dollar: Credibility risks for USD – TD Securities

CL8Y(CeramicLiberty.com) туралы жиі қойылатын сұрақтар

  • 26 там 2026 уақытындағы жағдай бойынша, CeramicLiberty.com (CL8Y) ағымдағы сауда бағасы: $0.546795. Өткен 24 сағатта баға $0.540093 минимумы және $0.560418 максимумы ауқымында болды. Сауда көлемі $67.02 болды. Жалпы нарық капитализациясы: $1.56M. Бұл оны басқа криптовалюталардың арасында №2484 орынға қояды.

Жауапкершіліктен бас тарту

Bybit-те криптовалюталарға инвестициялар, соның ішінде, және басқа сандық активтерді сатып алу айтарлықтай нарықтық тәуекелді қамтиды. Егер сіз іздеп жатқан сандық актив қазіргі уақытта Bybit-те қолжетімді болмаса, ол болашақта қолжетімді болуы мүмкін. Bybit ешқандай инвестициялық нәтижелерге жауапты емес. Бағалар туралы ақпарат және осында берілген басқа деректер жалпыға қолжетімді дереккөздерден алынған және тек ақпараттық мақсатта берілген. Бұл мазмұн қаржылық кеңес немесе кез келген сандық активті сатып алу, сату немесе ұстау туралы ұсыныс болып табылмайды. Сандық активтермен сауда жасамай тұрып немесе оларды ұстамай тұрып инвесторлар өздерінің қаржылық жағдайын және тәуекелге төзімділігін мұқият бағалауы әрі қажет болса, білікті заң, салық немесе инвестиция жөніндегі мамандармен кеңесуі керек. Қосымша ақпарат алу үшін Bybit қызмет көрсету шарттарын қараңыз.

Баға тарихы (USD)

Бүгін-0.94%
7 күн+12.91%
14 күн+10.43%
30 күн-9.20%

Бүгін CeramicLiberty.com (CL8Y) туралы не ойлайсыз?

Ескерту: Ақпарат тек анықтама үшін берілген.

CeramicLiberty.com Ресурстар

Веб-сайт
Қауымдастық
/price/svg/twitter.svg