Cheeky Dawg

Cheeky Dawg бағасы

dawg

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Төмен
$--
Жоғары
$--
Жүктелуде...
Соңғы жаңартылған уақыты: 24 там 2026 16:06:30 (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Баға статистикасы

Нарық капит.
--
24 сағаттық көлем
1.11
Тарихи максимум
--
Айналымдағы мөлшер
1.00K

DAWG нақты уақыттағы бағаның қысқаша мазмұны

25 там 2026, DAWG уақытындағы жағдай бойынша, $0 жалпы нарықтық капитализациясы. Ол соңғы 24 сағаттағы +1.72% өзгерісті білдіреді. DAWG ағымдағы бағасы — $0.00000103, ал 24 сағаттық сауда көлемі $1.11 деңгейінде. DAWG айналымдағы мөлшері — 1.00K, ең көп мөлшері — --. Нарықтық капитализация бойынша DAWG криптовалютасы барлық криптовалюталардың арасында 8730 орнында. Соңғы 24 сағат ішінде DAWG криптовалютасы $0.00000113 ең жоғары деңгейіне және $0.000000967643 ең төмен деңгейіне жетті.

Ең жоғары баға және күні14 сәу 2024 күнгі $0.00008821
Ең төменгі баға және күні9 сәу 2025 күнгі $0.000000416723

Cheeky Dawgжаңалықтары

25 там 2026 01:29(UTC)Бейтарап

The Federal Reserve's reverse repurchase operation accepted $380 million in funds.

25 там 2026 00:19(UTC)Бейтарап

Bessent plans to repurchase U.S. Treasuries and adjust the issuance structure to suppress yields.

24 там 2026 23:43(UTC)Пессимистік

Australian Dollar pulls back near multi-month highs as traders await RBA Minutes

24 там 2026 22:21(UTC)Бейтарап

Bank of Canada: Rates expected to remain on hold initially, then increase – TD Securities

DAWG(Cheeky Dawg) туралы жиі қойылатын сұрақтар

  • 25 там 2026 уақытындағы жағдай бойынша, Cheeky Dawg (DAWG) ағымдағы сауда бағасы: $0.00000103. Өткен 24 сағатта баға $0.000000967643 минимумы және $0.00000113 максимумы ауқымында болды. Сауда көлемі $1.11 болды. Жалпы нарық капитализациясы: $0. Бұл оны басқа криптовалюталардың арасында №8730 орынға қояды.

Жауапкершіліктен бас тарту

Bybit-те криптовалюталарға инвестициялар, соның ішінде, және басқа сандық активтерді сатып алу айтарлықтай нарықтық тәуекелді қамтиды. Егер сіз іздеп жатқан сандық актив қазіргі уақытта Bybit-те қолжетімді болмаса, ол болашақта қолжетімді болуы мүмкін. Bybit ешқандай инвестициялық нәтижелерге жауапты емес. Бағалар туралы ақпарат және осында берілген басқа деректер жалпыға қолжетімді дереккөздерден алынған және тек ақпараттық мақсатта берілген. Бұл мазмұн қаржылық кеңес немесе кез келген сандық активті сатып алу, сату немесе ұстау туралы ұсыныс болып табылмайды. Сандық активтермен сауда жасамай тұрып немесе оларды ұстамай тұрып инвесторлар өздерінің қаржылық жағдайын және тәуекелге төзімділігін мұқият бағалауы әрі қажет болса, білікті заң, салық немесе инвестиция жөніндегі мамандармен кеңесуі керек. Қосымша ақпарат алу үшін Bybit қызмет көрсету шарттарын қараңыз.

Баға тарихы (USD)

Бүгін+1.72%
7 күн+30.84%
14 күн--
30 күн--

Бүгін Cheeky Dawg (DAWG) туралы не ойлайсыз?

Ескерту: Ақпарат тек анықтама үшін берілген.

Cheeky Dawg Ресурстар

Веб-сайт
Қауымдастық
/price/svg/twitter.svg