Direxion Daily Semi Bull 3X ETF (Ondo Tokenized)

Direxion Daily Semi Bull 3X ETF (Ondo Tokenized) бағасы

soxlon

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Төмен
$--
Жоғары
$--
Жүктелуде...
Соңғы жаңартылған уақыты: 27 қыр 2026 22:44:40 (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Баға статистикасы

Нарық капит.
--
24 сағаттық көлем
717.87K
Тарихи максимум
--
Айналымдағы мөлшер
5.39K

SOXLON нақты уақыттағы бағаның қысқаша мазмұны

27 қыр 2026, SOXLON уақытындағы жағдай бойынша, $831.40K жалпы нарықтық капитализациясы. Ол соңғы 24 сағаттағы +1.76% өзгерісті білдіреді. SOXLON ағымдағы бағасы — $154.13, ал 24 сағаттық сауда көлемі $717.87K деңгейінде. SOXLON айналымдағы мөлшері — 5.39K, ең көп мөлшері — --. Нарықтық капитализация бойынша SOXLON криптовалютасы барлық криптовалюталардың арасында 3276 орнында. Соңғы 24 сағат ішінде SOXLON криптовалютасы $154.75 ең жоғары деңгейіне және $150.44 ең төмен деңгейіне жетті.

Ең жоғары баға және күні23 мау 2026 күнгі $302.73
Ең төменгі баға және күні30 шіл 2026 күнгі $85.46

Direxion Daily Semi Bull 3X ETF (Ondo Tokenized)жаңалықтары

27 қыр 2026 14:26(UTC)Бейтарап

Next week the U.S. nonfarm payrolls and core PCE will be announced, and Micron will release its earnings after the market close on Wednesday.

27 қыр 2026 13:03(UTC)Бейтарап

Next week's macro outlook: Non-farm payrolls and PCE test the Federal Reserve's interest rate path, while Micron's earnings report examines demand strength.

27 қыр 2026 12:12(UTC)Пессимистік

Nonfarm and PCE test the Fed's interest rate path, Trump rejects Iran ceasefire

27 қыр 2026 08:00(UTC)Бейтарап

AI boosts interest rates but not broad inflation

SOXLON(Direxion Daily Semi Bull 3X ETF (Ondo Tokenized)) туралы жиі қойылатын сұрақтар

  • 27 қыр 2026 уақытындағы жағдай бойынша, Direxion Daily Semi Bull 3X ETF (Ondo Tokenized) (SOXLON) ағымдағы сауда бағасы: $154.13. Өткен 24 сағатта баға $150.44 минимумы және $154.75 максимумы ауқымында болды. Сауда көлемі $717.87K болды. Жалпы нарық капитализациясы: $831.40K. Бұл оны басқа криптовалюталардың арасында №3276 орынға қояды.

Жауапкершіліктен бас тарту

Bybit-те криптовалюталарға инвестициялар, соның ішінде, және басқа сандық активтерді сатып алу айтарлықтай нарықтық тәуекелді қамтиды. Егер сіз іздеп жатқан сандық актив қазіргі уақытта Bybit-те қолжетімді болмаса, ол болашақта қолжетімді болуы мүмкін. Bybit ешқандай инвестициялық нәтижелерге жауапты емес. Бағалар туралы ақпарат және осында берілген басқа деректер жалпыға қолжетімді дереккөздерден алынған және тек ақпараттық мақсатта берілген. Бұл мазмұн қаржылық кеңес немесе кез келген сандық активті сатып алу, сату немесе ұстау туралы ұсыныс болып табылмайды. Сандық активтермен сауда жасамай тұрып немесе оларды ұстамай тұрып инвесторлар өздерінің қаржылық жағдайын және тәуекелге төзімділігін мұқият бағалауы әрі қажет болса, білікті заң, салық немесе инвестиция жөніндегі мамандармен кеңесуі керек. Қосымша ақпарат алу үшін Bybit қызмет көрсету шарттарын қараңыз.

Баға тарихы (USD)

Бүгін+1.76%
7 күн+27.78%
14 күн+26.92%
30 күн+28.64%

Бүгін Direxion Daily Semi Bull 3X ETF (Ondo Tokenized) (SOXLON) туралы не ойлайсыз?

Ескерту: Ақпарат тек анықтама үшін берілген.

Direxion Daily Semi Bull 3X ETF (Ondo Tokenized) Ресурстар

Веб-сайт
Қауымдастық
/price/svg/twitter.svg