Full Moon

Full Moon бағасы

fm

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Төмен
$--
Жоғары
$--
Жүктелуде...
Соңғы жаңартылған уақыты: 21 қыр 2026 21:10:30 (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Баға статистикасы

Нарық капит.
--
24 сағаттық көлем
1.25K
Тарихи максимум
--
Айналымдағы мөлшер
871.74M

FM нақты уақыттағы бағаның қысқаша мазмұны

21 қыр 2026, FM уақытындағы жағдай бойынша, $1.99M жалпы нарықтық капитализациясы. Ол соңғы 24 сағаттағы +8.86% өзгерісті білдіреді. FM ағымдағы бағасы — $0.00228761, ал 24 сағаттық сауда көлемі $1.25K деңгейінде. FM айналымдағы мөлшері — 871.74M, ең көп мөлшері — 20.00B. Нарықтық капитализация бойынша FM криптовалютасы барлық криптовалюталардың арасында 2436 орнында. Соңғы 24 сағат ішінде FM криптовалютасы $0.00230768 ең жоғары деңгейіне және $0.00209658 ең төмен деңгейіне жетті.

Ең жоғары баға және күні9 там 2025 күнгі $0.04230323
Ең төменгі баға және күні31 там 2026 күнгі $0.00160897

Full Moonжаңалықтары

21 қыр 2026 19:32(UTC)өсу бағытын күтетін

Federal Reserve's Goolsbee: If there is solid evidence that inflation is coming back down to 2%, I have no objection to rate cuts

21 қыр 2026 19:16(UTC)Пессимистік

Gold: Range-bound outlook with Fed headwinds – ING

21 қыр 2026 19:10(UTC)Пессимистік

Gold starts the week on the back foot as the US Dollar holds firm, oil decline limits losses.

21 қыр 2026 18:35(UTC)Пессимистік

Fed's Goolsbee: Strong demand may be adding to US inflation, 'no ambiguity' how Fed would react

FM(Full Moon) туралы жиі қойылатын сұрақтар

  • 21 қыр 2026 уақытындағы жағдай бойынша, Full Moon (FM) ағымдағы сауда бағасы: $0.00228761. Өткен 24 сағатта баға $0.00209658 минимумы және $0.00230768 максимумы ауқымында болды. Сауда көлемі $1.25K болды. Жалпы нарық капитализациясы: $1.99M. Бұл оны басқа криптовалюталардың арасында №2436 орынға қояды.

Жауапкершіліктен бас тарту

Bybit-те криптовалюталарға инвестициялар, соның ішінде, және басқа сандық активтерді сатып алу айтарлықтай нарықтық тәуекелді қамтиды. Егер сіз іздеп жатқан сандық актив қазіргі уақытта Bybit-те қолжетімді болмаса, ол болашақта қолжетімді болуы мүмкін. Bybit ешқандай инвестициялық нәтижелерге жауапты емес. Бағалар туралы ақпарат және осында берілген басқа деректер жалпыға қолжетімді дереккөздерден алынған және тек ақпараттық мақсатта берілген. Бұл мазмұн қаржылық кеңес немесе кез келген сандық активті сатып алу, сату немесе ұстау туралы ұсыныс болып табылмайды. Сандық активтермен сауда жасамай тұрып немесе оларды ұстамай тұрып инвесторлар өздерінің қаржылық жағдайын және тәуекелге төзімділігін мұқият бағалауы әрі қажет болса, білікті заң, салық немесе инвестиция жөніндегі мамандармен кеңесуі керек. Қосымша ақпарат алу үшін Bybit қызмет көрсету шарттарын қараңыз.

Баға тарихы (USD)

Бүгін+8.86%
7 күн+3.54%
14 күн+5.34%
30 күн+4.82%

Бүгін Full Moon (FM) туралы не ойлайсыз?

Ескерту: Ақпарат тек анықтама үшін берілген.

Full Moon Ресурстар

Қауымдастық
/price/svg/twitter.svg