Micro GPT

Micro GPT бағасы

$micro

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Төмен
$--
Жоғары
$--
Жүктелуде...
Соңғы жаңартылған уақыты: 26 там 2026 09:39:40 (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Баға статистикасы

Нарық капит.
--
24 сағаттық көлем
20.56
Тарихи максимум
--
Айналымдағы мөлшер
1.00B

$MICRO нақты уақыттағы бағаның қысқаша мазмұны

26 там 2026, $MICRO уақытындағы жағдай бойынша, $85.66K жалпы нарықтық капитализациясы. Ол соңғы 24 сағаттағы -1.63% өзгерісті білдіреді. $MICRO ағымдағы бағасы — $0.00008566, ал 24 сағаттық сауда көлемі $20.56 деңгейінде. $MICRO айналымдағы мөлшері — 1.00B, ең көп мөлшері — 1.00B. Нарықтық капитализация бойынша $MICRO криптовалютасы барлық криптовалюталардың арасында 5625 орнында. Соңғы 24 сағат ішінде $MICRO криптовалютасы $0.00008812 ең жоғары деңгейіне және $0.00008432 ең төмен деңгейіне жетті.

Ең жоғары баға және күні5 қаң 2025 күнгі $0.054803
Ең төменгі баға және күні1 сәу 2026 күнгі $0.00000000125

Micro GPTжаңалықтары

26 там 2026 08:00(UTC)Пессимистік

Federal Reserve officials speak out: one warns of the U.S. debt settlement moment, another says rate hikes may be necessary

26 там 2026 06:30(UTC)өсу бағытын күтетін

Australia CPI expected to show inflation easing in July

26 там 2026 06:03(UTC)Пессимистік

BOJ to speed up its tightening campaign, raise key rate to 1.25% in September

26 там 2026 06:02(UTC)Пессимистік

Fed’s Susan Collins Backs Rate Hike If Higher Inflation Persists

$MICRO(Micro GPT) туралы жиі қойылатын сұрақтар

  • 26 там 2026 уақытындағы жағдай бойынша, Micro GPT ($MICRO) ағымдағы сауда бағасы: $0.00008566. Өткен 24 сағатта баға $0.00008432 минимумы және $0.00008812 максимумы ауқымында болды. Сауда көлемі $20.56 болды. Жалпы нарық капитализациясы: $85.66K. Бұл оны басқа криптовалюталардың арасында №5625 орынға қояды.

Жауапкершіліктен бас тарту

Bybit-те криптовалюталарға инвестициялар, соның ішінде, және басқа сандық активтерді сатып алу айтарлықтай нарықтық тәуекелді қамтиды. Егер сіз іздеп жатқан сандық актив қазіргі уақытта Bybit-те қолжетімді болмаса, ол болашақта қолжетімді болуы мүмкін. Bybit ешқандай инвестициялық нәтижелерге жауапты емес. Бағалар туралы ақпарат және осында берілген басқа деректер жалпыға қолжетімді дереккөздерден алынған және тек ақпараттық мақсатта берілген. Бұл мазмұн қаржылық кеңес немесе кез келген сандық активті сатып алу, сату немесе ұстау туралы ұсыныс болып табылмайды. Сандық активтермен сауда жасамай тұрып немесе оларды ұстамай тұрып инвесторлар өздерінің қаржылық жағдайын және тәуекелге төзімділігін мұқият бағалауы әрі қажет болса, білікті заң, салық немесе инвестиция жөніндегі мамандармен кеңесуі керек. Қосымша ақпарат алу үшін Bybit қызмет көрсету шарттарын қараңыз.

Баға тарихы (USD)

Бүгін-1.63%
7 күн+30.48%
14 күн--
30 күн+26.47%

Бүгін Micro GPT ($MICRO) туралы не ойлайсыз?

Ескерту: Ақпарат тек анықтама үшін берілген.

Micro GPT Ресурстар

Веб-сайт
Қауымдастық
/price/svg/twitter.svg