Satoshi Nakamoto

Satoshi Nakamoto бағасы

satoshi

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Төмен
$--
Жоғары
$--
Жүктелуде...
Соңғы жаңартылған уақыты: 22 қыр 2026 07:25:40 (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Баға статистикасы

Нарық капит.
--
24 сағаттық көлем
5.67K
Тарихи максимум
--
Айналымдағы мөлшер
2.10M

SATOSHI нақты уақыттағы бағаның қысқаша мазмұны

22 қыр 2026, SATOSHI уақытындағы жағдай бойынша, $893.77K жалпы нарықтық капитализациясы. Ол соңғы 24 сағаттағы -0.74% өзгерісті білдіреді. SATOSHI ағымдағы бағасы — $0.42552, ал 24 сағаттық сауда көлемі $5.67K деңгейінде. SATOSHI айналымдағы мөлшері — 2.10M, ең көп мөлшері — 2.10M. Нарықтық капитализация бойынша SATOSHI криптовалютасы барлық криптовалюталардың арасында 3244 орнында. Соңғы 24 сағат ішінде SATOSHI криптовалютасы $0.43026 ең жоғары деңгейіне және $0.414681 ең төмен деңгейіне жетті.

Ең жоғары баға және күні15 қаң 2025 күнгі $3.94
Ең төменгі баға және күні8 қыр 2024 күнгі $0.181683

Satoshi Nakamotoжаңалықтары

22 қыр 2026 07:00(UTC)Пессимистік

Trump calls for ending the Russia-Ukraine conflict, Federal Reserve may raise interest rates again

22 қыр 2026 04:44(UTC)Пессимистік

Fed’s Collins eyes another hike as energy risks linger

22 қыр 2026 02:29(UTC)Пессимистік

Federal Reserve official Musallem: interest rate hikes should be "preemptive and gradual"

22 қыр 2026 02:21(UTC)Пессимистік

Federal Reserve's Mousalem says interest rates may need to rise further to curb inflation

SATOSHI(Satoshi Nakamoto) туралы жиі қойылатын сұрақтар

  • 22 қыр 2026 уақытындағы жағдай бойынша, Satoshi Nakamoto (SATOSHI) ағымдағы сауда бағасы: $0.42552. Өткен 24 сағатта баға $0.414681 минимумы және $0.43026 максимумы ауқымында болды. Сауда көлемі $5.67K болды. Жалпы нарық капитализациясы: $893.77K. Бұл оны басқа криптовалюталардың арасында №3244 орынға қояды.

Жауапкершіліктен бас тарту

Bybit-те криптовалюталарға инвестициялар, соның ішінде, және басқа сандық активтерді сатып алу айтарлықтай нарықтық тәуекелді қамтиды. Егер сіз іздеп жатқан сандық актив қазіргі уақытта Bybit-те қолжетімді болмаса, ол болашақта қолжетімді болуы мүмкін. Bybit ешқандай инвестициялық нәтижелерге жауапты емес. Бағалар туралы ақпарат және осында берілген басқа деректер жалпыға қолжетімді дереккөздерден алынған және тек ақпараттық мақсатта берілген. Бұл мазмұн қаржылық кеңес немесе кез келген сандық активті сатып алу, сату немесе ұстау туралы ұсыныс болып табылмайды. Сандық активтермен сауда жасамай тұрып немесе оларды ұстамай тұрып инвесторлар өздерінің қаржылық жағдайын және тәуекелге төзімділігін мұқият бағалауы әрі қажет болса, білікті заң, салық немесе инвестиция жөніндегі мамандармен кеңесуі керек. Қосымша ақпарат алу үшін Bybit қызмет көрсету шарттарын қараңыз.

Баға тарихы (USD)

Бүгін-0.76%
7 күн+14.59%
14 күн+8.35%
30 күн-7.32%

Бүгін Satoshi Nakamoto (SATOSHI) туралы не ойлайсыз?

Ескерту: Ақпарат тек анықтама үшін берілген.

Satoshi Nakamoto Ресурстар

Қауымдастық