SETAI Agents

SETAI Agents бағасы

setai

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Төмен
$--
Жоғары
$--
Жүктелуде...
Соңғы жаңартылған уақыты: 22 қыр 2026 02:08:30 (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Баға статистикасы

Нарық капит.
--
24 сағаттық көлем
1.34
Тарихи максимум
--
Айналымдағы мөлшер
100.00M

SETAI нақты уақыттағы бағаның қысқаша мазмұны

22 қыр 2026, SETAI уақытындағы жағдай бойынша, $24.86K жалпы нарықтық капитализациясы. Ол соңғы 24 сағаттағы 0.00% өзгерісті білдіреді. SETAI ағымдағы бағасы — $0.00024865, ал 24 сағаттық сауда көлемі $1.34 деңгейінде. SETAI айналымдағы мөлшері — 100.00M, ең көп мөлшері — --. Нарықтық капитализация бойынша SETAI криптовалютасы барлық криптовалюталардың арасында 8409 орнында. Соңғы 24 сағат ішінде SETAI криптовалютасы $0.00024872 ең жоғары деңгейіне және $0.00024855 ең төмен деңгейіне жетті.

Ең жоғары баға және күні8 қаң 2025 күнгі $0.057562
Ең төменгі баға және күні21 қыр 2026 күнгі $0.00024855

SETAI Agentsжаңалықтары

22 қыр 2026 01:20(UTC)Пессимистік

Bank of Canada Governor Tiff Macklem said policymakers don't want to be late to hike interest rates should inflationary pressures prove more stubborn.

22 қыр 2026 00:09(UTC)Бейтарап

BoC’s Macklem: Rate decisions must look beyond initial Oil shock

21 қыр 2026 23:20(UTC)Пессимистік

Rising inflation risks and the Fed’s recent decision to raise borrowing costs have prompted Bank of America to pencil in two more interest-rate increases in South Africa this year.

21 қыр 2026 23:04(UTC)Бейтарап

Japanese Yen: Intervention risk high as 160 seen possible against US Dollar – ING

SETAI(SETAI Agents) туралы жиі қойылатын сұрақтар

  • 22 қыр 2026 уақытындағы жағдай бойынша, SETAI Agents (SETAI) ағымдағы сауда бағасы: $0.00024865. Өткен 24 сағатта баға $0.00024855 минимумы және $0.00024872 максимумы ауқымында болды. Сауда көлемі $1.34 болды. Жалпы нарық капитализациясы: $24.86K. Бұл оны басқа криптовалюталардың арасында №8409 орынға қояды.

Жауапкершіліктен бас тарту

Bybit-те криптовалюталарға инвестициялар, соның ішінде, және басқа сандық активтерді сатып алу айтарлықтай нарықтық тәуекелді қамтиды. Егер сіз іздеп жатқан сандық актив қазіргі уақытта Bybit-те қолжетімді болмаса, ол болашақта қолжетімді болуы мүмкін. Bybit ешқандай инвестициялық нәтижелерге жауапты емес. Бағалар туралы ақпарат және осында берілген басқа деректер жалпыға қолжетімді дереккөздерден алынған және тек ақпараттық мақсатта берілген. Бұл мазмұн қаржылық кеңес немесе кез келген сандық активті сатып алу, сату немесе ұстау туралы ұсыныс болып табылмайды. Сандық активтермен сауда жасамай тұрып немесе оларды ұстамай тұрып инвесторлар өздерінің қаржылық жағдайын және тәуекелге төзімділігін мұқият бағалауы әрі қажет болса, білікті заң, салық немесе инвестиция жөніндегі мамандармен кеңесуі керек. Қосымша ақпарат алу үшін Bybit қызмет көрсету шарттарын қараңыз.

Баға тарихы (USD)

Бүгін--
7 күн-0.64%
14 күн--
30 күн-3.48%

Бүгін SETAI Agents (SETAI) туралы не ойлайсыз?

Ескерту: Ақпарат тек анықтама үшін берілген.

SETAI Agents Ресурстар

Веб-сайт
Қауымдастық
/price/svg/twitter.svg