Tarot V1

Tarot V1 бағасы

tarot

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Төмен
$--
Жоғары
$--
Жүктелуде...
Соңғы жаңартылған уақыты: 26 там 2026 09:41:40 (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Баға статистикасы

Нарық капит.
--
24 сағаттық көлем
4.06
Тарихи максимум
--
Айналымдағы мөлшер
67.70M

TAROT нақты уақыттағы бағаның қысқаша мазмұны

26 там 2026, TAROT уақытындағы жағдай бойынша, $515.54K жалпы нарықтық капитализациясы. Ол соңғы 24 сағаттағы -0.90% өзгерісті білдіреді. TAROT ағымдағы бағасы — $0.00761512, ал 24 сағаттық сауда көлемі $4.06 деңгейінде. TAROT айналымдағы мөлшері — 67.70M, ең көп мөлшері — 100.00M. Нарықтық капитализация бойынша TAROT криптовалютасы барлық криптовалюталардың арасында 3471 орнында. Соңғы 24 сағат ішінде TAROT криптовалютасы $0.00772928 ең жоғары деңгейіне және $0.00758458 ең төмен деңгейіне жетті.

Ең жоғары баға және күні7 қыр 2021 күнгі $4.10
Ең төменгі баға және күні13 там 2026 күнгі $0.00000126

Tarot V1жаңалықтары

26 там 2026 08:00(UTC)Пессимистік

Federal Reserve officials speak out: one warns of the U.S. debt settlement moment, another says rate hikes may be necessary

26 там 2026 06:30(UTC)өсу бағытын күтетін

Australia CPI expected to show inflation easing in July

26 там 2026 06:03(UTC)Пессимистік

BOJ to speed up its tightening campaign, raise key rate to 1.25% in September

26 там 2026 06:02(UTC)Пессимистік

Fed’s Susan Collins Backs Rate Hike If Higher Inflation Persists

TAROT(Tarot V1) туралы жиі қойылатын сұрақтар

  • 26 там 2026 уақытындағы жағдай бойынша, Tarot V1 (TAROT) ағымдағы сауда бағасы: $0.00761512. Өткен 24 сағатта баға $0.00758458 минимумы және $0.00772928 максимумы ауқымында болды. Сауда көлемі $4.06 болды. Жалпы нарық капитализациясы: $515.54K. Бұл оны басқа криптовалюталардың арасында №3471 орынға қояды.

Жауапкершіліктен бас тарту

Bybit-те криптовалюталарға инвестициялар, соның ішінде, және басқа сандық активтерді сатып алу айтарлықтай нарықтық тәуекелді қамтиды. Егер сіз іздеп жатқан сандық актив қазіргі уақытта Bybit-те қолжетімді болмаса, ол болашақта қолжетімді болуы мүмкін. Bybit ешқандай инвестициялық нәтижелерге жауапты емес. Бағалар туралы ақпарат және осында берілген басқа деректер жалпыға қолжетімді дереккөздерден алынған және тек ақпараттық мақсатта берілген. Бұл мазмұн қаржылық кеңес немесе кез келген сандық активті сатып алу, сату немесе ұстау туралы ұсыныс болып табылмайды. Сандық активтермен сауда жасамай тұрып немесе оларды ұстамай тұрып инвесторлар өздерінің қаржылық жағдайын және тәуекелге төзімділігін мұқият бағалауы әрі қажет болса, білікті заң, салық немесе инвестиция жөніндегі мамандармен кеңесуі керек. Қосымша ақпарат алу үшін Bybit қызмет көрсету шарттарын қараңыз.

Баға тарихы (USD)

Бүгін-0.90%
7 күн--
14 күн--
30 күн--

Бүгін Tarot V1 (TAROT) туралы не ойлайсыз?

Ескерту: Ақпарат тек анықтама үшін берілген.

Tarot V1 Ресурстар

Веб-сайт
Қауымдастық
/price/svg/twitter.svg