The Cryptocrats

The Cryptocrats бағасы

cryptocrat

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Төмен
$--
Жоғары
$--
Жүктелуде...
Соңғы жаңартылған уақыты: 2026-08-19 12:13:30 (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Баға статистикасы

Нарық капит.
--
24 сағаттық көлем
1.12
Тарихи максимум
--
Айналымдағы мөлшер
996.67M

CRYPTOCRAT нақты уақыттағы бағаның қысқаша мазмұны

20 там 2026, CRYPTOCRAT уақытындағы жағдай бойынша, $3.89K жалпы нарықтық капитализациясы. Ол соңғы 24 сағаттағы +0.01% өзгерісті білдіреді. CRYPTOCRAT ағымдағы бағасы — $0.00000391, ал 24 сағаттық сауда көлемі $1.12 деңгейінде. CRYPTOCRAT айналымдағы мөлшері — 996.67M, ең көп мөлшері — 1.00B. Нарықтық капитализация бойынша CRYPTOCRAT криптовалютасы барлық криптовалюталардың арасында 7613 орнында. Соңғы 24 сағат ішінде CRYPTOCRAT криптовалютасы $0.00000392 ең жоғары деңгейіне және $0.00000389 ең төмен деңгейіне жетті.

Ең жоғары баға және күні17 мам 2026 күнгі $0.00019099
Ең төменгі баға және күні2 там 2026 күнгі $0.00000379

The Cryptocratsжаңалықтары

2026-08-20 02:02(UTC)Пессимистік

Federal Reserve Meeting Minutes: Many participants indicated that interest rate hikes may be necessary if inflation does not decline.

2026-08-20 00:56(UTC)Пессимистік

Fed hawks-doves divergence heats up, minutes will hinge on the degree of consensus on inflation

2026-08-20 00:54(UTC)Пессимистік

Federal Reserve interest rate decision preview: inflation concerns and policy divergence become the focus of attention

2026-08-20 00:00(UTC)өсу бағытын күтетін

Analysis: The U.S. Treasury expands the scale of debt buybacks, and Bitcoin rises to an 11-week high approaching $70,000.

CRYPTOCRAT(The Cryptocrats) туралы жиі қойылатын сұрақтар

  • 20 там 2026 уақытындағы жағдай бойынша, The Cryptocrats (CRYPTOCRAT) ағымдағы сауда бағасы: $0.00000391. Өткен 24 сағатта баға $0.00000389 минимумы және $0.00000392 максимумы ауқымында болды. Сауда көлемі $1.12 болды. Жалпы нарық капитализациясы: $3.89K. Бұл оны басқа криптовалюталардың арасында №7613 орынға қояды.

Жауапкершіліктен бас тарту

Bybit-те криптовалюталарға инвестициялар, соның ішінде, және басқа сандық активтерді сатып алу айтарлықтай нарықтық тәуекелді қамтиды. Егер сіз іздеп жатқан сандық актив қазіргі уақытта Bybit-те қолжетімді болмаса, ол болашақта қолжетімді болуы мүмкін. Bybit ешқандай инвестициялық нәтижелерге жауапты емес. Бағалар туралы ақпарат және осында берілген басқа деректер жалпыға қолжетімді дереккөздерден алынған және тек ақпараттық мақсатта берілген. Бұл мазмұн қаржылық кеңес немесе кез келген сандық активті сатып алу, сату немесе ұстау туралы ұсыныс болып табылмайды. Сандық активтермен сауда жасамай тұрып немесе оларды ұстамай тұрып инвесторлар өздерінің қаржылық жағдайын және тәуекелге төзімділігін мұқият бағалауы әрі қажет болса, білікті заң, салық немесе инвестиция жөніндегі мамандармен кеңесуі керек. Қосымша ақпарат алу үшін Bybit қызмет көрсету шарттарын қараңыз.

Баға тарихы (USD)

Бүгін+0.01%
7 күн+1.14%
14 күн--
30 күн-16.47%

Бүгін The Cryptocrats (CRYPTOCRAT) туралы не ойлайсыз?

Ескерту: Ақпарат тек анықтама үшін берілген.

The Cryptocrats Ресурстар

Веб-сайт
Қауымдастық
/price/svg/twitter.svg