Big Eyes

Big Eyes бағасы

big

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Төмен
$--
Жоғары
$--
Жүктелуде...
Соңғы жаңартылған уақыты: 18 мау 2026 00:16:30 (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Баға статистикасы

Нарық капит.
--
24 сағаттық көлем
35.37
Тарихи максимум
--
Айналымдағы мөлшер
200.00B

BIG нақты уақыттағы бағаның қысқаша мазмұны

26 там 2026, BIG уақытындағы жағдай бойынша, $24.16K жалпы нарықтық капитализациясы. Ол соңғы 24 сағаттағы 0.00% өзгерісті білдіреді. BIG ағымдағы бағасы — $0.000000120804, ал 24 сағаттық сауда көлемі $35.37 деңгейінде. BIG айналымдағы мөлшері — 200.00B, ең көп мөлшері — 200.00B. Нарықтық капитализация бойынша BIG криптовалютасы барлық криптовалюталардың арасында 6317 орнында. Соңғы 24 сағат ішінде BIG криптовалютасы $-- ең жоғары деңгейіне және $-- ең төмен деңгейіне жетті.

Ең жоғары баға және күні14 там 2023 күнгі $0.00002525
Ең төменгі баға және күні2 қыр 2025 күнгі $0.000000086533

Big Eyesжаңалықтары

26 там 2026 06:02(UTC)Пессимистік

Fed’s Susan Collins Backs Rate Hike If Higher Inflation Persists

26 там 2026 05:26(UTC)Бейтарап

The US and Iran have reached a consensus on a ceasefire, and shipping in the Strait of Hormuz has hit a multi-month low.

26 там 2026 05:05(UTC)Пессимистік

Federal Reserve's Barkin warns: surge in U.S. debt could cause investors to stop buying

26 там 2026 04:34(UTC)Пессимистік

Critical Interest Rate Message from a Senior FED Official! What Does It Mean for Bitcoin (BTC)?

BIG(Big Eyes) туралы жиі қойылатын сұрақтар

  • 26 там 2026 уақытындағы жағдай бойынша, Big Eyes (BIG) ағымдағы сауда бағасы: $0.000000120804. Өткен 24 сағатта баға $-- минимумы және $-- максимумы ауқымында болды. Сауда көлемі $35.37 болды. Жалпы нарық капитализациясы: $24.16K. Бұл оны басқа криптовалюталардың арасында №6317 орынға қояды.

Жауапкершіліктен бас тарту

Bybit-те криптовалюталарға инвестициялар, соның ішінде, және басқа сандық активтерді сатып алу айтарлықтай нарықтық тәуекелді қамтиды. Егер сіз іздеп жатқан сандық актив қазіргі уақытта Bybit-те қолжетімді болмаса, ол болашақта қолжетімді болуы мүмкін. Bybit ешқандай инвестициялық нәтижелерге жауапты емес. Бағалар туралы ақпарат және осында берілген басқа деректер жалпыға қолжетімді дереккөздерден алынған және тек ақпараттық мақсатта берілген. Бұл мазмұн қаржылық кеңес немесе кез келген сандық активті сатып алу, сату немесе ұстау туралы ұсыныс болып табылмайды. Сандық активтермен сауда жасамай тұрып немесе оларды ұстамай тұрып инвесторлар өздерінің қаржылық жағдайын және тәуекелге төзімділігін мұқият бағалауы әрі қажет болса, білікті заң, салық немесе инвестиция жөніндегі мамандармен кеңесуі керек. Қосымша ақпарат алу үшін Bybit қызмет көрсету шарттарын қараңыз.

Баға тарихы (USD)

Бүгін--
7 күн--
14 күн--
30 күн--

Бүгін Big Eyes (BIG) туралы не ойлайсыз?

Ескерту: Ақпарат тек анықтама үшін берілген.

Big Eyes Ресурстар

Қауымдастық
/price/svg/twitter.svg