Card Strategy

Card Strategy бағасы

cstrat

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Төмен
$--
Жоғары
$--
Жүктелуде...
Соңғы жаңартылған уақыты: 2026-07-05 16:59:14 (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Баға статистикасы

Нарық капит.
--
24 сағаттық көлем
1.43
Тарихи максимум
--
Айналыстағы ұсыныс
28.73M

CSTRAT нақты уақыттағы бағаның қысқаша мазмұны

1 там 2026, CSTRAT уақытындағы жағдай бойынша, $11.36K жалпы нарықтық капитализациясы. Ол соңғы 24 сағаттағы 0.00% өзгерісті білдіреді. CSTRAT ағымдағы бағасы — $0.00039547, ал 24 сағаттық сауда көлемі $1.43 деңгейінде. CSTRAT айналымдағы мөлшері — 28.73M, ең көп мөлшері — 1.00B. Нарықтық капитализация бойынша CSTRAT криптовалютасы барлық криптовалюталардың арасында 9879 орнында. Соңғы 24 сағат ішінде CSTRAT криптовалютасы $-- ең жоғары деңгейіне және $-- ең төмен деңгейіне жетті.

Ең жоғары баға және күні29 қаз 2025 күнгі $0.074296
Ең төменгі баға және күні6 мау 2026 күнгі $0.00031564

Card Strategyжаңалықтары

2026-08-01 00:06(UTC)Пессимистік

Three Fed officials gave differing reasons for their rate-hike votes

2026-07-31 23:30(UTC)Пессимистік

Bitcoin's Worst Month Is About to Start, Price History Predicts

2026-07-31 22:58(UTC)Бейтарап

BOJ intervenes to defend yen near 160, holds rates steady

2026-07-31 22:54(UTC)Бейтарап

Gold Weekly Forecast: Bull hesitancy persists despite weaker US Dollar

CSTRAT(Card Strategy) туралы жиі қойылатын сұрақтар

  • 1 там 2026 уақытындағы жағдай бойынша, Card Strategy (CSTRAT) ағымдағы сауда бағасы: $0.00039547. Өткен 24 сағатта баға $-- минимумы және $-- максимумы ауқымында болды. Сауда көлемі $1.43 болды. Жалпы нарық капитализациясы: $11.36K. Бұл оны басқа криптовалюталардың арасында №9879 орынға қояды.

Жауапкершіліктен бас тарту

Bybit-те криптовалюталарға инвестициялар, соның ішінде, және басқа сандық активтерді сатып алу айтарлықтай нарықтық тәуекелді қамтиды. Егер сіз іздеп жатқан сандық актив қазіргі уақытта Bybit-те қолжетімді болмаса, ол болашақта қолжетімді болуы мүмкін. Bybit ешқандай инвестициялық нәтижелерге жауапты емес. Бағалар туралы ақпарат және осында берілген басқа деректер жалпыға қолжетімді дереккөздерден алынған және тек ақпараттық мақсатта берілген. Бұл мазмұн қаржылық кеңес немесе кез келген сандық активті сатып алу, сату немесе ұстау туралы ұсыныс болып табылмайды. Сандық активтермен сауда жасамай тұрып немесе оларды ұстамай тұрып инвесторлар өздерінің қаржылық жағдайын және тәуекелге төзімділігін мұқият бағалауы әрі қажет болса, білікті заң, салық немесе инвестиция жөніндегі мамандармен кеңесуі керек. Қосымша ақпарат алу үшін Bybit қызмет көрсету шарттарын қараңыз.

Баға тарихы (USD)

Бүгін--
7 күн+0.03%
14 күн+0.03%
30 күн+2.49%

Бүгін Card Strategy (CSTRAT) туралы не ойлайсыз?

Ескерту: Ақпарат тек анықтама үшін берілген.

Card Strategy Ресурстар

Қауымдастық