Electric Vehicle Direct Currency

Electric Vehicle Direct Currency бағасы

evdc

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Төмен
$--
Жоғары
$--
Жүктелуде...
Соңғы жаңартылған уақыты: 16 қаз 2026 22:27:54 (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Баға статистикасы

Нарық капит.
--
24 сағаттық көлем
102.04K
Тарихи максимум
--
Айналымдағы мөлшер
--

EVDC нақты уақыттағы бағаның қысқаша мазмұны

16 қаз 2026, EVDC уақытындағы жағдай бойынша, $-- жалпы нарықтық капитализациясы. Ол соңғы 24 сағаттағы 0.00% өзгерісті білдіреді. EVDC ағымдағы бағасы — $0.00002323, ал 24 сағаттық сауда көлемі $102.04K деңгейінде. EVDC айналымдағы мөлшері — --, ең көп мөлшері — --. Нарықтық капитализация бойынша EVDC криптовалютасы барлық криптовалюталардың арасында -- орнында. Соңғы 24 сағат ішінде EVDC криптовалютасы $0.00002335 ең жоғары деңгейіне және $0.00002246 ең төмен деңгейіне жетті.

Ең жоғары баға және күні26 қыр 2021 күнгі $0.0003842
Ең төменгі баға және күні30 қыр 2021 күнгі $0.000000000000000188

Electric Vehicle Direct Currencyжаңалықтары

16 қаз 2026 21:18(UTC)Пессимистік

Indian Rupee: RBI defends to limit losses against US Dollar - DBS

16 қаз 2026 20:45(UTC)Бейтарап

Global news you need to know before the US stock market opens on Friday.

16 қаз 2026 20:28(UTC)Пессимистік

British Pound: UK resilience supports Sterling against Euro - Commerzbank

16 қаз 2026 20:16(UTC)Пессимистік

Japanese Yen struggles to gain ground despite softer US Dollar

EVDC(Electric Vehicle Direct Currency) туралы жиі қойылатын сұрақтар

  • 16 қаз 2026 уақытындағы жағдай бойынша, Electric Vehicle Direct Currency (EVDC) ағымдағы сауда бағасы: $0.00002323. Өткен 24 сағатта баға $0.00002246 минимумы және $0.00002335 максимумы ауқымында болды. Сауда көлемі $102.04K болды. Жалпы нарық капитализациясы: $--. Бұл оны басқа криптовалюталардың арасында №-- орынға қояды.

Жауапкершіліктен бас тарту

Bybit-те криптовалюталарға инвестициялар, соның ішінде, және басқа сандық активтерді сатып алу айтарлықтай нарықтық тәуекелді қамтиды. Егер сіз іздеп жатқан сандық актив қазіргі уақытта Bybit-те қолжетімді болмаса, ол болашақта қолжетімді болуы мүмкін. Bybit ешқандай инвестициялық нәтижелерге жауапты емес. Бағалар туралы ақпарат және осында берілген басқа деректер жалпыға қолжетімді дереккөздерден алынған және тек ақпараттық мақсатта берілген. Бұл мазмұн қаржылық кеңес немесе кез келген сандық активті сатып алу, сату немесе ұстау туралы ұсыныс болып табылмайды. Сандық активтермен сауда жасамай тұрып немесе оларды ұстамай тұрып инвесторлар өздерінің қаржылық жағдайын және тәуекелге төзімділігін мұқият бағалауы әрі қажет болса, білікті заң, салық немесе инвестиция жөніндегі мамандармен кеңесуі керек. Қосымша ақпарат алу үшін Bybit қызмет көрсету шарттарын қараңыз.

Баға тарихы (USD)

Бүгін+4.42%
7 күн+1.97%
14 күн--
30 күн+14.30%

Бүгін Electric Vehicle Direct Currency (EVDC) туралы не ойлайсыз?

Ескерту: Ақпарат тек анықтама үшін берілген.

Electric Vehicle Direct Currency Ресурстар

Веб-сайт
Қауымдастық
/price/svg/twitter.svg