Federated States of Gapla

Federated States of Gapla бағасы

gapla

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Төмен
$--
Жоғары
$--
Жүктелуде...
Соңғы жаңартылған уақыты: 21 қыр 2026 09:03:40 (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Баға статистикасы

Нарық капит.
--
24 сағаттық көлем
1.94
Тарихи максимум
--
Айналымдағы мөлшер
998.78M

GAPLA нақты уақыттағы бағаның қысқаша мазмұны

22 қыр 2026, GAPLA уақытындағы жағдай бойынша, $13.63K жалпы нарықтық капитализациясы. Ол соңғы 24 сағаттағы 0.00% өзгерісті білдіреді. GAPLA ағымдағы бағасы — $0.00001365, ал 24 сағаттық сауда көлемі $1.94 деңгейінде. GAPLA айналымдағы мөлшері — 998.78M, ең көп мөлшері — 1.00B. Нарықтық капитализация бойынша GAPLA криптовалютасы барлық криптовалюталардың арасында -- орнында. Соңғы 24 сағат ішінде GAPLA криптовалютасы $-- ең жоғары деңгейіне және $-- ең төмен деңгейіне жетті.

Ең жоғары баға және күні24 мам 2026 күнгі $0.00115452
Ең төменгі баға және күні17 там 2026 күнгі $0.00001177

Federated States of Gaplaжаңалықтары

22 қыр 2026 12:07(UTC)Пессимистік

Wall Street Morning Report: Nasdaq hits new high, AMD surpasses 1 trillion, Meta dominates the rankings, Agent raises CPU weight, oil prices fall for four consecutive days, putting pressure on inflation expectations.

22 қыр 2026 10:44(UTC)өсу бағытын күтетін

As Yields Retreat, HSBC Sees 10-Year Treasury at 4.65%, Not 6%, by Year-End

22 қыр 2026 10:18(UTC)Пессимистік

New Zealand Dollar slips amid gradual RBNZ rate hike outlook, geopolitical tensions

22 қыр 2026 10:03(UTC)Бейтарап

Bank of Korea to assess inflation, growth for rate hikes, board member says

GAPLA(Federated States of Gapla) туралы жиі қойылатын сұрақтар

  • 22 қыр 2026 уақытындағы жағдай бойынша, Federated States of Gapla (GAPLA) ағымдағы сауда бағасы: $0.00001365. Өткен 24 сағатта баға $-- минимумы және $-- максимумы ауқымында болды. Сауда көлемі $1.94 болды. Жалпы нарық капитализациясы: $13.63K. Бұл оны басқа криптовалюталардың арасында №-- орынға қояды.

Жауапкершіліктен бас тарту

Bybit-те криптовалюталарға инвестициялар, соның ішінде, және басқа сандық активтерді сатып алу айтарлықтай нарықтық тәуекелді қамтиды. Егер сіз іздеп жатқан сандық актив қазіргі уақытта Bybit-те қолжетімді болмаса, ол болашақта қолжетімді болуы мүмкін. Bybit ешқандай инвестициялық нәтижелерге жауапты емес. Бағалар туралы ақпарат және осында берілген басқа деректер жалпыға қолжетімді дереккөздерден алынған және тек ақпараттық мақсатта берілген. Бұл мазмұн қаржылық кеңес немесе кез келген сандық активті сатып алу, сату немесе ұстау туралы ұсыныс болып табылмайды. Сандық активтермен сауда жасамай тұрып немесе оларды ұстамай тұрып инвесторлар өздерінің қаржылық жағдайын және тәуекелге төзімділігін мұқият бағалауы әрі қажет болса, білікті заң, салық немесе инвестиция жөніндегі мамандармен кеңесуі керек. Қосымша ақпарат алу үшін Bybit қызмет көрсету шарттарын қараңыз.

Баға тарихы (USD)

Бүгін--
7 күн+9.58%
14 күн-12.65%
30 күн-6.40%

Бүгін Federated States of Gapla (GAPLA) туралы не ойлайсыз?

Ескерту: Ақпарат тек анықтама үшін берілген.

Federated States of Gapla Ресурстар

Веб-сайт
Қауымдастық
/price/svg/twitter.svg