Immunitybio Inc aStock

Immunitybio Inc aStock бағасы

aibrx

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Төмен
$--
Жоғары
$--
Жүктелуде...
Соңғы жаңартылған уақыты: 22 қыр 2026 18:03:40 (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Баға статистикасы

Нарық капит.
--
24 сағаттық көлем
--
Тарихи максимум
--
Айналымдағы мөлшер
--

AIBRX нақты уақыттағы бағаның қысқаша мазмұны

22 қыр 2026, AIBRX уақытындағы жағдай бойынша, $-- жалпы нарықтық капитализациясы. Ол соңғы 24 сағаттағы 0.00% өзгерісті білдіреді. AIBRX ағымдағы бағасы — $8.41, ал 24 сағаттық сауда көлемі $-- деңгейінде. AIBRX айналымдағы мөлшері — --, ең көп мөлшері — --. Нарықтық капитализация бойынша AIBRX криптовалютасы барлық криптовалюталардың арасында -- орнында. Соңғы 24 сағат ішінде AIBRX криптовалютасы $8.78 ең жоғары деңгейіне және $8.28 ең төмен деңгейіне жетті.

Ең жоғары баға және күні18 қыр 2026 күнгі $8.79
Ең төменгі баға және күні17 қыр 2026 күнгі $7.78

Immunitybio Inc aStockжаңалықтары

22 қыр 2026 17:28(UTC)Пессимистік

What’s next for markets after Japan hiked rates following pressure from US Treasury Secretary Scott Bessent? Bloomberg reporters answer your questions in a Live Q&A on Sept. 24 at 10 a.m. HKT, 11 a.m. JST / Sept. 23 at 10 p.m. EDT ⤵️

22 қыр 2026 16:32(UTC)Пессимистік

Federal Reserve: Hiking path constrained by supply shocks – BNY

22 қыр 2026 16:27(UTC)Пессимистік

USD/JPY Price Forecast: Rises to near 158.00 near 50-day EMA

22 қыр 2026 16:02(UTC)Пессимистік

British Pound reverses earlier gains as UK Public Sector Net Borrowing surges

AIBRX(Immunitybio Inc aStock) туралы жиі қойылатын сұрақтар

  • 22 қыр 2026 уақытындағы жағдай бойынша, Immunitybio Inc aStock (AIBRX) ағымдағы сауда бағасы: $8.41. Өткен 24 сағатта баға $8.28 минимумы және $8.78 максимумы ауқымында болды. Сауда көлемі $-- болды. Жалпы нарық капитализациясы: $--. Бұл оны басқа криптовалюталардың арасында №-- орынға қояды.

Жауапкершіліктен бас тарту

Bybit-те криптовалюталарға инвестициялар, соның ішінде, және басқа сандық активтерді сатып алу айтарлықтай нарықтық тәуекелді қамтиды. Егер сіз іздеп жатқан сандық актив қазіргі уақытта Bybit-те қолжетімді болмаса, ол болашақта қолжетімді болуы мүмкін. Bybit ешқандай инвестициялық нәтижелерге жауапты емес. Бағалар туралы ақпарат және осында берілген басқа деректер жалпыға қолжетімді дереккөздерден алынған және тек ақпараттық мақсатта берілген. Бұл мазмұн қаржылық кеңес немесе кез келген сандық активті сатып алу, сату немесе ұстау туралы ұсыныс болып табылмайды. Сандық активтермен сауда жасамай тұрып немесе оларды ұстамай тұрып инвесторлар өздерінің қаржылық жағдайын және тәуекелге төзімділігін мұқият бағалауы әрі қажет болса, білікті заң, салық немесе инвестиция жөніндегі мамандармен кеңесуі керек. Қосымша ақпарат алу үшін Bybit қызмет көрсету шарттарын қараңыз.

Баға тарихы (USD)

Бүгін-1.52%
7 күн+1.76%
14 күн--
30 күн--

Бүгін Immunitybio Inc aStock (AIBRX) туралы не ойлайсыз?

Ескерту: Ақпарат тек анықтама үшін берілген.

Immunitybio Inc aStock Ресурстар

Веб-сайт
Қауымдастық
/price/svg/twitter.svg