Lady Marian

Lady Marian бағасы

marian

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Төмен
$--
Жоғары
$--
Жүктелуде...
Соңғы жаңартылған уақыты: 23 қыр 2026 08:51:30 (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Баға статистикасы

Нарық капит.
--
24 сағаттық көлем
9.58K
Тарихи максимум
--
Айналымдағы мөлшер
1.00B

MARIAN нақты уақыттағы бағаның қысқаша мазмұны

23 қыр 2026, MARIAN уақытындағы жағдай бойынша, $487.88K жалпы нарықтық капитализациясы. Ол соңғы 24 сағаттағы -0.48% өзгерісті білдіреді. MARIAN ағымдағы бағасы — $0.00048804, ал 24 сағаттық сауда көлемі $9.58K деңгейінде. MARIAN айналымдағы мөлшері — 1.00B, ең көп мөлшері — 1.00B. Нарықтық капитализация бойынша MARIAN криптовалютасы барлық криптовалюталардың арасында 3879 орнында. Соңғы 24 сағат ішінде MARIAN криптовалютасы $0.00051658 ең жоғары деңгейіне және $0.00046105 ең төмен деңгейіне жетті.

Ең жоғары баға және күні15 шіл 2026 күнгі $0.00804868
Ең төменгі баға және күні4 шіл 2026 күнгі $0.00012388

Lady Marianжаңалықтары

23 қыр 2026 08:30(UTC)Пессимистік

The probability of the Federal Reserve raising interest rates in October is 54.2%.

23 қыр 2026 06:45(UTC)Пессимистік

The Japanese Yen spikes and unwinds as Iran offers to reopen Hormuz

23 қыр 2026 04:51(UTC)Бейтарап

Banxico expected to stay put as inflation risks block easing – Reuters

23 қыр 2026 03:50(UTC)Пессимистік

Trump said he might destroy Mount Hoke, triggering geopolitical risks that impact the market

MARIAN(Lady Marian) туралы жиі қойылатын сұрақтар

  • 23 қыр 2026 уақытындағы жағдай бойынша, Lady Marian (MARIAN) ағымдағы сауда бағасы: $0.00048804. Өткен 24 сағатта баға $0.00046105 минимумы және $0.00051658 максимумы ауқымында болды. Сауда көлемі $9.58K болды. Жалпы нарық капитализациясы: $487.88K. Бұл оны басқа криптовалюталардың арасында №3879 орынға қояды.

Жауапкершіліктен бас тарту

Bybit-те криптовалюталарға инвестициялар, соның ішінде, және басқа сандық активтерді сатып алу айтарлықтай нарықтық тәуекелді қамтиды. Егер сіз іздеп жатқан сандық актив қазіргі уақытта Bybit-те қолжетімді болмаса, ол болашақта қолжетімді болуы мүмкін. Bybit ешқандай инвестициялық нәтижелерге жауапты емес. Бағалар туралы ақпарат және осында берілген басқа деректер жалпыға қолжетімді дереккөздерден алынған және тек ақпараттық мақсатта берілген. Бұл мазмұн қаржылық кеңес немесе кез келген сандық активті сатып алу, сату немесе ұстау туралы ұсыныс болып табылмайды. Сандық активтермен сауда жасамай тұрып немесе оларды ұстамай тұрып инвесторлар өздерінің қаржылық жағдайын және тәуекелге төзімділігін мұқият бағалауы әрі қажет болса, білікті заң, салық немесе инвестиция жөніндегі мамандармен кеңесуі керек. Қосымша ақпарат алу үшін Bybit қызмет көрсету шарттарын қараңыз.

Баға тарихы (USD)

Бүгін-0.45%
7 күн-18.89%
14 күн-13.19%
30 күн-35.50%

Бүгін Lady Marian (MARIAN) туралы не ойлайсыз?

Ескерту: Ақпарат тек анықтама үшін берілген.

Lady Marian Ресурстар

Веб-сайт
Қауымдастық
/price/svg/twitter.svg