Marscat Token

Marscat Token бағасы

mcat

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Төмен
$--
Жоғары
$--
Жүктелуде...
Соңғы жаңартылған уақыты: 22 қыр 2026 10:48:30 (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Баға статистикасы

Нарық капит.
--
24 сағаттық көлем
6.88M
Тарихи максимум
--
Айналымдағы мөлшер
94.06M

MCAT нақты уақыттағы бағаның қысқаша мазмұны

22 қыр 2026, MCAT уақытындағы жағдай бойынша, $66.43M жалпы нарықтық капитализациясы. Ол соңғы 24 сағаттағы +18.63% өзгерісті білдіреді. MCAT ағымдағы бағасы — $0.706472, ал 24 сағаттық сауда көлемі $6.88M деңгейінде. MCAT айналымдағы мөлшері — 94.06M, ең көп мөлшері — 1.00B. Нарықтық капитализация бойынша MCAT криптовалютасы барлық криптовалюталардың арасында 397 орнында. Соңғы 24 сағат ішінде MCAT криптовалютасы $0.747283 ең жоғары деңгейіне және $0.599579 ең төмен деңгейіне жетті.

Ең жоғары баға және күні19 қыр 2026 күнгі $1.19
Ең төменгі баға және күні17 қыр 2026 күнгі $0.217044

Marscat Tokenжаңалықтары

22 қыр 2026 08:30(UTC)өсу бағытын күтетін

Gold edged higher as a slump in oil prices over the past few sessions reduced the chance of further interest-rate hikes by the Federal Reserve to contain inflation.

22 қыр 2026 07:57(UTC)Пессимистік

RBA’s Hunter supports more hikes as inflation risks become entrenched

22 қыр 2026 07:47(UTC)Пессимистік

ECB’s Lane says energy shock could delay inflation’s return to 2%

22 қыр 2026 07:36(UTC)Пессимистік

St. Louis Fed President Moser (Mueller? Musalem?) turns hawkish: more rate hikes may be needed to curb inflation

MCAT(Marscat Token) туралы жиі қойылатын сұрақтар

  • 22 қыр 2026 уақытындағы жағдай бойынша, Marscat Token (MCAT) ағымдағы сауда бағасы: $0.706472. Өткен 24 сағатта баға $0.599579 минимумы және $0.747283 максимумы ауқымында болды. Сауда көлемі $6.88M болды. Жалпы нарық капитализациясы: $66.43M. Бұл оны басқа криптовалюталардың арасында №397 орынға қояды.

Жауапкершіліктен бас тарту

Bybit-те криптовалюталарға инвестициялар, соның ішінде, және басқа сандық активтерді сатып алу айтарлықтай нарықтық тәуекелді қамтиды. Егер сіз іздеп жатқан сандық актив қазіргі уақытта Bybit-те қолжетімді болмаса, ол болашақта қолжетімді болуы мүмкін. Bybit ешқандай инвестициялық нәтижелерге жауапты емес. Бағалар туралы ақпарат және осында берілген басқа деректер жалпыға қолжетімді дереккөздерден алынған және тек ақпараттық мақсатта берілген. Бұл мазмұн қаржылық кеңес немесе кез келген сандық активті сатып алу, сату немесе ұстау туралы ұсыныс болып табылмайды. Сандық активтермен сауда жасамай тұрып немесе оларды ұстамай тұрып инвесторлар өздерінің қаржылық жағдайын және тәуекелге төзімділігін мұқият бағалауы әрі қажет болса, білікті заң, салық немесе инвестиция жөніндегі мамандармен кеңесуі керек. Қосымша ақпарат алу үшін Bybit қызмет көрсету шарттарын қараңыз.

Баға тарихы (USD)

Бүгін+18.67%
7 күн--
14 күн--
30 күн--

Бүгін Marscat Token (MCAT) туралы не ойлайсыз?

Ескерту: Ақпарат тек анықтама үшін берілген.

Marscat Token Ресурстар

Веб-сайт
Қауымдастық
/price/svg/twitter.svg