Moderna (Ondo Tokenized)

Moderna (Ondo Tokenized) бағасы

mrnaon

$--0.00%
24H
7D
14D
30D
60D
200D
1Y
Төмен
$--
Жоғары
$--
Жүктелуде...
Соңғы жаңартылған уақыты: 22 қыр 2026 22:36:40 (UTC+0)Source of data: CoinGecko

Баға статистикасы

Нарық капит.
--
24 сағаттық көлем
552.70K
Тарихи максимум
--
Айналымдағы мөлшер
825.15

MRNAON нақты уақыттағы бағаның қысқаша мазмұны

22 қыр 2026, MRNAON уақытындағы жағдай бойынша, $148.93K жалпы нарықтық капитализациясы. Ол соңғы 24 сағаттағы +0.30% өзгерісті білдіреді. MRNAON ағымдағы бағасы — $180.36, ал 24 сағаттық сауда көлемі $552.70K деңгейінде. MRNAON айналымдағы мөлшері — 825.15, ең көп мөлшері — --. Нарықтық капитализация бойынша MRNAON криптовалютасы барлық криптовалюталардың арасында 5473 орнында. Соңғы 24 сағат ішінде MRNAON криптовалютасы $176.74 ең жоғары деңгейіне және $166.42 ең төмен деңгейіне жетті.

Ең жоғары баға және күні20 там 2026 күнгі $193.43
Ең төменгі баға және күні12 қаң 2026 күнгі $32.36

Moderna (Ondo Tokenized)жаңалықтары

22 қыр 2026 22:28(UTC)Пессимистік

Federal Reserve's Collins: Higher interest rates will help inflation return to target

22 қыр 2026 21:47(UTC)Бейтарап

Experts: modest September hiring bump, fall risks remain

22 қыр 2026 21:43(UTC)Пессимистік

Institution: The Federal Reserve may need further rate hikes to combat inflation

22 қыр 2026 21:20(UTC)Пессимистік

Bank of England: Modest insurance tightening path – Deutsche Bank

MRNAON(Moderna (Ondo Tokenized)) туралы жиі қойылатын сұрақтар

  • 22 қыр 2026 уақытындағы жағдай бойынша, Moderna (Ondo Tokenized) (MRNAON) ағымдағы сауда бағасы: $180.36. Өткен 24 сағатта баға $166.42 минимумы және $176.74 максимумы ауқымында болды. Сауда көлемі $552.70K болды. Жалпы нарық капитализациясы: $148.93K. Бұл оны басқа криптовалюталардың арасында №5473 орынға қояды.

Жауапкершіліктен бас тарту

Bybit-те криптовалюталарға инвестициялар, соның ішінде, және басқа сандық активтерді сатып алу айтарлықтай нарықтық тәуекелді қамтиды. Егер сіз іздеп жатқан сандық актив қазіргі уақытта Bybit-те қолжетімді болмаса, ол болашақта қолжетімді болуы мүмкін. Bybit ешқандай инвестициялық нәтижелерге жауапты емес. Бағалар туралы ақпарат және осында берілген басқа деректер жалпыға қолжетімді дереккөздерден алынған және тек ақпараттық мақсатта берілген. Бұл мазмұн қаржылық кеңес немесе кез келген сандық активті сатып алу, сату немесе ұстау туралы ұсыныс болып табылмайды. Сандық активтермен сауда жасамай тұрып немесе оларды ұстамай тұрып инвесторлар өздерінің қаржылық жағдайын және тәуекелге төзімділігін мұқият бағалауы әрі қажет болса, білікті заң, салық немесе инвестиция жөніндегі мамандармен кеңесуі керек. Қосымша ақпарат алу үшін Bybit қызмет көрсету шарттарын қараңыз.

Баға тарихы (USD)

Бүгін+6.83%
7 күн+25.12%
14 күн+26.41%
30 күн+21.98%

Бүгін Moderna (Ondo Tokenized) (MRNAON) туралы не ойлайсыз?

Ескерту: Ақпарат тек анықтама үшін берілген.

Moderna (Ondo Tokenized) Ресурстар

Веб-сайт
Қауымдастық
/price/svg/twitter.svg